پرشین بکس دو ساله شد

به نام حق

درود؛

پرشین بکس … وب سایت گمنام دوسال پیش حال پرشین بکسی شده است که به داشتن کاربران خود میبالد . پرشین بکس را دوسال پیش با هدف و آرزوی ایجاد محیطی دوستانه و تقویت علم کاربران اینترنتی ایجاد کردیم . دو سال سخت را با تمام مشکلات گذراندیم . مشکلات زیاد داشتیم و البته داریم . اما به لطف دوستانی که عاشق پرشین بکس هستند سرپا ماندیم . ماندیم که بمانیم … بمانیم با دوستانی که برای زنده نگه داشتن پرشین بکس از هیچ کاری فروگذار نکردند .

اما … !

دشمنانی داشتیم در لباس دوست ! نردبان ترقی این به ظاهر دوستان شدیم اما در پایان چیزی جز بدی ندیدم . به هر حال نامی از این عزیزان نمیبریم البته ناگفته نماند هدف ما شخص خاصی نیست . ما در این راه به دوستان زیادی کمک کردیم که پاسخی جز بدی نگرفتیم .

بهر حال ما کینه ای از کسی به دل نداریم . در هر محیطی که سلایق مختلف باشد اختلاف و مشکل هم هست . پرشین بکس هم از این قانون مستثنی نیست .

اختلاف ها داشتیم اما دوستی ها بود که اختلاف ها را کمرنگ کرد …

سخن پایانی :

بنده ( محمد باقری ) و احمد محمد زاده مدیران پرشین بکس از همان ابتدا هدفمان ایجاد پرشین بکس بود که بر پایه دوستی باشد . هنوز به هدف خود نرسیدیم اما از تلاشمان فروگذار نکردیم . در این مدت شاید از ما دو نفر تندی دیده باشید یا شاید از ما خطایی سر زده باشد پوزش ما را پذیرا باشید . ما قصد تندی به کسی را نداریم اما انسانیم و مشکلات خاص خودمان را در زندگی داریم .

سپاسگذاریم …

مدیریت پرشین بکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>